Fikirlerinizi dijital
gerçeğe dönüştürmek
ister misiniz?

Hakkımızda

Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş Parya Bilişimi yakından tanımaya ne dersiniz?

İnternet dünyası pek çok bilinmeyeni beraberinde getirirken, bu dünyada kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan Parya Bilişim Ankara’da faaliyet göstermektedir.

Bilişim sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelikle web projeleri ve web hizmetleri danışmanlığı ve donanımsal projeler yaparak başladı. Her geçen gün müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla internet projesini tek bir marka altında birleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

Daima gelişip, web ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş Parya Bilişim olarak bir çok alanda faaliyet gösteriyoruz ” İnternet projeleri, mobil uygulama projeleri, Web Yazılım, Mobil Yazılım, Kurumsal Projeler (Kamu Kuruluşları ve kurumsallara)” ve Donanımsal Destekler, Sistem ve Ağ gibi alanlarda müşteri bazlı çalışmalarımız yer almaktadır. Parya Bilişim olarak, gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.

Ne Yapıyoruz?

Uygulamarımız ve kurduğumuz sistemler işletmenizin büyümesini ve kurumsallık kazanmasını sağlıyor.

Şu ana kadar yaptığımız, yapmaya devam ettiğimiz ve yapacağımız tüm uygulamalarda ve donanımsal işlerde 100% müşteri memnuniyeti sağlıyor ve atıl hiç bir durum oluşturmuyor bu durumu ise yüz yüze görüşerek, 7/24 destek ile sağlıyoruz. Bizi bizi yapan yüz yüze görüşmeler ve birebir iletişim olduğunu sizlere vurgulamak istiyoruz.

Özel Yazılımlar

Parya, kurumsal yapınızın gerektirdiği mimariyi ve iş akışlarını tanımlayarak, ihtiyaç duyduğunuz sistem ve uygulamaları işletmenize değer yaratacak biçimde geliştirir. Bütün hizmetlerinde marka ve platform bağımsız hareket eden Parya, size özel en ideal çözümü sunabilmek için objektif hareket eder. Parya, farklı sektörler için geliştirdiği yazılım çözümlerinin getirdiği deneyim ve her biri farklı teknolojilerde uzmanlaşmış profesyonel kadrosuyla size en uygun çözümü sunabilecek yetkinlikte bir iş ortağıdır.

Yönetilebilir Hizmetler

Güçlü bulut altyapısı ile sunduğu yönetim hizmetleri ile Parya, sistemlerinizin sürekliliğini en verimli şekilde sağlamanıza yardımcı oluyor. Parya'nın bulut hizmetleri arasında yer alan yönetilebilir hizmetler (managed services) sayesinde kurumlar; sunucu, ağ, veritabanı, güvenlik gibi konulardaki yönetim operasyonlarında çok daha avantajlı… Kurumların her geçen gün artan bilgi işlem yükünü yüksek kaliteli bulut hizmetleriyle hafifletmeleri mümkün.

Web Sitesi

Amacımız, müşterilerimizin pazarlama stratejilerini anlayarak, ulaşmak istedikleri hedef ve sonuçlara uygun farkındalık oluşturacak web sitesi üretmek. Herkese ulaşarak iş yerinize katkı sağlıyoruz. Kullanışlı panelleri ile baştan sona kadar web sitenizi yönetme imkanı sunuyoruz. Bunları yaparken responsive tasarım yani telefon, tablet pc gibi tüm ekran boyutlarını göz önüne alarak tasarımların sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz.

Kiosk Yazılımları

Şehrinizin en işlek yerlerinde ya da en turistlik bölgelerinde kiosk cihazları ile kültürünüzü, yeme-içme kültünüzü, gezilecek yerlerinizi, eko turizm, gezi rotaları, aktivitilere kadar çoklu dil destekleri ile kiosk cihazlarının ebatları fark etmeksizin her ebatlara uygun herkes tarafından görünebilir, kullanılabilir kiosk yazılımları geliştiriyoruz.

Donanım, Sistem ve Güvenlik

Kamu kurum ve kuruluş, iş yeriniz, eviniz, bahçeniz istediğiniz herhangi bir yerde kullandığınız tüm donanım ve güvenlik hizmetlerini ön analiz, doğru konumlandırma, güncel programlar, ekipman desteği ile profesyonel ekip eşliğinde kamera, güvenlik sitemleri ve donanım hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetleri sizlere sunduktan sonraki süreçte 7/24 telefon desteği, yerinde destek ve yüz yüze desteklerle sizleri mağdur etmemek en büyük misyonumuz olarak çalışıyoruz.

Mobil Uygulamalar

Kurumların, ürün ve hizmetlerini müşteri kitlesine en kolay yoldan ulaştırabilmesi önemli bir ihtiyaç… Bu nedenle mobil teknolojiler ve akıllı cihazlar online dünyada kolay erişimin anahtarı haline geldi. Her zaman ve her yerden erişim Son kullanıcılara konum bağımsız işlem yapabilme, ürün ve hizmetlere erişebilme özgürlüğü sağlayan mobil uygulamalar, 7 gün 24 saat çalışabilen bir sistem sunar.

SON İŞLER

Son zamanlarda hem müşterimizin hem de bizim mutlu olduğumuz projelerden bazıları

ERP

Yazılım Geliştirme

Firmamıza yaptığımız ERP yazılımı ile Üretim Yönetimi, Finans Yönetimi, Malzeme Stok Yönetimi, Satış Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi ile şirketinin kurumsallaşması ve tüm birimlerin ve şirketin tamamının kontrolü ile büyümesini sağladı.

CRM

Yazılım Geliştirme

Müşteri İlişkileri Yönetimi, firmaların var olan veya potansiyel müşterileri ile kurdukları ilişkiyi en verimli, en etkin ve sonuçta en karlı hale getirmek için kullandıkları yöntemler bütünüdür.

Mobil Uygulamalar

IOS & Android

Diyetisyenlerin ve danışanların arasındaki iletişimi, süreci ve takibi baştan sona takip edebileceği bir diyetisyenin danışanı hakkındaki tüm süreci çok basit bir şekilde takip edebileceği bir uygulama geliştirdik.

KIOSK Uygulamaları

Yazılım Geliştirme

Bu uygulama ile bir şehrimizi baştan sonra hem web uygulaması hemde KIOSK uygulamaları ile tanıttık bu KIOSK cihazlarını şehrin en işlek yerlerine koyarak yabancı ve yerli turistlerimize baştan sona kadar gösterebildik.

Personel Takip

Yazılım Geliştirme

Kurum personellerinin maaşları, kesintileri, yıllık izinleri gibi tüm özlük haklarını yönetebileceğibir web uygulaması geliştirdik ayrıca istenirse personellerinde bir mobil uygulama aracılığıyla kendine ait özlük haklarını kazançlarını, kesintilerini gibi tüm bilgilerini görebilecekleri bir uygulamada mevcuttur.

Donanım ve Sistem

Donanım Desteği

Hizmet verdiğimiz tüm kamu kurum ve kurumsal müşterilerimize kişisel bilgisayarlarındaki sorunsalların çözümü ve donanım desteği ile yüzlerce müşterimizin daha performanslı çalışmasını sağladık.

Analiz ve Test Süreçleri

Yazılım Geliştirme

Bir yazılım firmamımızın yapmış olduğu yazılımların test kodlarında geliştirmelerde bulunduk. Yük testeleri, Entegrasyon Testleri vb. gibi testlerde firmamıza için test metodları geliştirdik.

Eğitim ve Danışmanlık

Eğitim ve Danışmanlık

Yazılım konusunda uzaktan eğitim, yerinde eğitim, uzaktan destek, yerinden destek 7/24 ulaşabilirlik garantiyse sizlere hizmet veriyoruz.

NELER KULLANIYORUZ?

Kullandığımız bazı teknolojiler

45
Tamamlanan Proje
350
Mutlu Müşteri
3
MİLYON Satır Kod
1520
Fincan Kahve

BİZE ULAŞIN

Aklınızda bir fikir veya epik bir proje mi var? Birlikte çalışalım ve harika bir şey yapalım. bilgi@parya.net adresine kısa bir not bırakabilirsiniz

NEREDEYİZ?

Altay Mah. 32. Sokak
Kumburgaz No:10
Eryaman - ANKARA

Sosyal Medya